خانه / اخبار / کشف ۱۶ تن مواد مخدر در هرمزگان
کشف 16 تن مواد مخدر

کشف ۱۶ تن مواد مخدر در هرمزگان

کشف ۱۶ تن مواد مخدر در هرمزگان

پایگاه خبری پلیس، سردار«عزیزالله ملکی»گفت:

مأموران انتظامی هرمزگان در راستای مقابله با قاچاق مواد مخدر و برخورد با سوداگران مرگ و اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده استان در سه ماهه امسال موفق شدند ۲۱۹ دستگاه خودروی سبک و سنگین حامل مواد مخدر را شناسایی و توقیف کنند.

وی افزود: در این مدت ۱۶ تن و ۱۵۸ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف شد که این مقدار مواد کشف شده شامل ۱۲ تن و ۹۷۵ کیلو تریاک ،سه تن و ۱۱۵ کیلوگرم حشیش، ۳۹ کیلو هروئین و ۲۷ کیلو ۵۲۵ گرم سایر مواد است.

ملکی با اعلام دستگیری ۶۵۹۳ معتاد کارتن خواب تصریح کرد: در سه ماهه امسال ۱۶۶ مرحله طرح مقابله با ورود و حمل و نقل مواد مخدر با هدف برخورد با قاچاقچیان اصلی و توزیع ‌کنندگان کلان مواد مخدر در استان اجرا شد که در اجرای این طرح ها ۱۰۷ نفر دستگیر که ۸۳ نفر از آنها از قاچاقچیان عمده و اصلی مواد افیونی هستند.

فرمانده انتظامی هرمزگان تعداد طرح‌های پاکسازی محلات و نقاط آلوده استان را ۱۶۱ مورد و مجموعه دستگیرشدگان در بحث مواد مخدر را ۱۰۰۵ نفر اعلام کرد.( منبع جام جم آنلاین)

درباره ی فلاحی

همچنین ببینید

چتری که نمی خواهد به دست بگیرید

چتری که نمی خواهد به دست بگیرید

چتری که نمی خواهد به دست بگیرید بارش باران های بهاری و دردسر های حمل چتر ، طراحان پوشاک های چینی را به فکر انداخت تا راهکاری برای حل این مشکل بیابند . آن ها با مطرح کردن اسم لباسی به نام " بارانی پوشیده شده " چالشی به راه انداختند و طراحان زیادی دست به کار شدند تا این مشکل مردم را حل کنند . داشتن دید وسیع ، ارزان بودن ، طراحی ساده ، ساخته شده از پلاستیک تخریب پذیر ، پوشاندن کامل سر و گردن و آزاد گذاشتن دست ها برای انجام کارهای دیگر از مزیت های این چتر است که پیش بینی می شود به زودی جایگزین چتر های سنتی در چینو حتی دیگر کشور های دنیا شود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *