خانه / اخبار / نصف خودروهای پورشه تا ۲۰۲۳ الکتریکی می‌شوند

نصف خودروهای پورشه تا ۲۰۲۳ الکتریکی می‌شوند

نصف خودروهای پورشه تا ۲۰۲۳ الکتریکی می‌شوند

نصف خودروهای پورشه تا ۲۰۲۳ الکتریکی می‌شوند | جولان برقی ها

الیور بلوم مدیرعامل پورشه  گفته است :

طبق نقشه راه ترسیمی یک یا  دو سال پس از عرضه نسخه تولیدی Mission E ، کراس اووری برقی به جمع محصولات این شرکت اضافه می شود . در نمایشگاه خودروی فرانکفورت در سال ۲۰۱۵ نمایش Mission E نظر خیلی‌ها را به خود جلب کرد . همان زمان این شرکت اعلام کرد که تولید این خودرو اولین قدم آنها برای ورود قدرتمند به بازار پرطرفدار خودروهای الکتریکی خواهد بود .

 

به گفته مدیرعامل پورشه ،بزرگ ترین تغییر در محصولات پورشه در سال ۲۰۲۲ با ارایه نسل جدید ماکان رخ خواهد داد . این شاسی بلند که در حال حاضر پر فروش ترین مدل تولیدی توسط پورشه  به حساب می‌آید ، در نسل بعدی به احتمال بسیار فقط با پیشرانه برقی به فروش خواهد رسید که در این صورت می تواند نقشی مهم در بازار خودروهای برقی و رسیدن به هدف مورد نظر پورشه برای سال ۲۰۲۳ داشته باشد .

به تازگی تسلا مدل ۳ به صورت رسمی تولید انبوهش آغاز شد . این خودرو با کاهش قیمت شدید نسبت به مدل قبلی خود نشان دهنده خیز خودروهای الکتریکی برای بازار آینده جهان است. اکنون قیمت پایه این خودرو در سایت تسلا موتورز ۳۵ هزار دلار یا ۱۳۳ میلیون تومان در نظر گرفته شده که به نظر بسیاری قیمتی معقول به حساب می‌آید . ( خبر آنلاین )

درباره ی فلاحی

همچنین ببینید

تغییرات رادیکالی هوم پیج گوگل

تغییرات رادیکالی هوم پیج گوگل که از ۱۹۹۶ بدین سو بی‌سابقه است

تغییرات رادیکالی هوم پیج گوگل که از ۱۹۹۶ بدین سو بی‌سابقه است گوگل که معروف به داشتن صفحه ساده و بی غل و غش بوده، قصد تغییرات بنیادین در هوم پیج خود کرده است ! به گزارش خبرآنلاین ، این تغییرات که از سال 1996 بدین سو بی سابقه توصیف شده ، بر اساس علایق کاربر تعریف شده و هم پیج از یک کاربر به کاربر بعدی تغییر چهره می دهد . فیدهای تعریف شده در هو پیج هر کاربر بر اساس اطلاعات شخصی کاربر تعیین می شود که نمونه ای از آن روی گوشی های نکسوس و پیکسل دیده می شود و قرار است جنبه همگانی پیدا کرده و نسخه های دسکتاپ را نیز در بر گیرد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *