خانه / رمان و داستان / رمان خارجی یاقوت سرخ اثر کریستین گی یر
رمان خارجی یاقوت سرخ

رمان خارجی یاقوت سرخ اثر کریستین گی یر

رمان خارجی یاقوت سرخ اثر کریستین گی یر

رمان خارجی یاقوت سرخ اثر کریستین گی یر

رمان یاقوت سرخ اثری از کریستین گی یر و مترجمی خانم نجلا محقق می باشد که ژانری ماجراجویی و هیجان انگیز دارد ماجرا مربوط به خانواده ای می باشد که میتونن در زمان سفر کنند و طبق رسوم وارث جدید خانواده باید آموزش های لازم را در این زمینه ببیند اما بر خلاف پیش پیش بینی خانواده کارها آنطور که باید انجام شود پیش نمیرود…

قسمتی از رمان یاقوت سرخ :

اولین بار صبح روز دوشنبه ، در غذا خوری  مدرسه احساس کردم . برای یک لحظه مثل این بود که سوار ترن هوایی از بالاترین نقطه به سرعت به سمت پایین در حرکت باشم . فقط دوثانیه طول کشید ! ولی همین مدت کافی بود تا ظرف پر از پوره سیب زمینی و آبگوشت را روی لباس مدرسه ام بریزم…موفق شدم ظرف را به موقع بگیرم ولی کارد و چنگالم با صدای بلند روی زمین افتادند .  وقتی داشتم آثار خرابکاری را تا جای ممکن تمیز میکردم دوستم لزلی گفت : در هر حال مزه اینا یه جوریه که انگار از روی زمین جمعش کردی ، اگه دوست داری می تونی مال منم بگیری بریزی روی لباست….

 دانلود کتاب رمان یاقوت سرخ فرمت PDF

۰

User Rating: ۵ ( ۱ votes)

درباره ی فلاحی

همچنین ببینید

رمان بعد از آن شب

دانلود رمان خارجی بعد از آن شب

اثر دیگری از نویسنده مشهور خانم لیندا هووارد می باشد که به زبان فارسی ترجمه شده است. این داستان روایت دختری فقیر به نام فیث دولین را به تصویر میکشد که از کودکی تا بزرگسالی راز یک عشق رو به دوش میکشد و پس از گذراندن چند سال سختی و مشکلات سرانجام با عشق کودکی اش روبرو میشود و اتفاقات جالبی که بین آن دو اتفاق می افتد روند داستان را هیجان انگیز و دراماتیک میکند!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *