خانه / اخبار / دستگیری قاچاقچی با ۲ هزار کیلوگرم مرفین
دستگیری قاچاقچی با 2 هزار کیلوگرم مرفین

دستگیری قاچاقچی با ۲ هزار کیلوگرم مرفین

دستگیری قاچاقچی با ۲ هزار کیلوگرم مرفین

دستگیری قاچاقچی با ۲ هزار کیلوگرم مرفین

سردار رضا بنی اسدی فر فرمانده انتظامی استان کرمان روز یکشنبه گفت : در رابطه کشف محموله مرفین در نرماشیر یک دستگاه تریلر توقیف و یک متهم دستگیر شد .

وی ادامه داد : اقدامات بعدی برای شناسایی سرشبکه های این محموله و دستگیری سایر متهمان توسط پلیس با هماهنگی دستگاه قضایی در دست انجام است.

سردار رضا بنی اسدی فر فرمانده انتظامی استان کرمان

وی خاطرنشان کرد : برای تولید این میزان مرفین، باید حدود ۲۰ تن تریاک استحصال شود تا ۲ تن مواد مخدر مرفین از آن استخراج شود .
وی تصریح کرد : صبح امروز ماموران فرماندهی انتظامی استان کرمان در شهرستان نرماشیر در راستای مبارزه با مواد مخدر و کنترل مبادی ورودی شرقی استان موفق به کشف این محموله شدند .
فرمانده انتظامی استان کرمان خاطرنشان کرد : ماموران انتظامی نرماشیر با کنترل محورهای اصلی و فرعی ورودی این شهرستان و انجام کار اطلاعاتی موفق به کشف این محموله بزرگ مواد مخدر شده اند .
سردار بنی اسدی فر ادامه داد : این محموله از مرزهای شرقی کشور بارگیری شده و در حال حمل به سمت استان های مرکزی کشور بود که در استان کرمان کشف شد .

 

فرمانده انتظامی استان کرمان
فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به موقعیت جغرافیایی استان کرمان گفت : این استان با قرار گرفتن در کریدور ترانزیت مواد مخدر همواره به عنوان خط مقدم مبارزه با مواد مخدر و جلوگیری از ورود این مواد به داخل کشور و نیز جلوگیری از انتقال این مواد به سایر کشورها به شمار می رود .
وی ادامه داد : سیاست پلیس در استان کرمان مبتنی بر مبارزه قاطع ، هدفمند و جدی با پدیده قاچاق مواد مخدر است و این سیاست در هفته مبارزه با مواد مخدر با جدیت و قاطعیت بیشتری دنبال می شود .
وی بر همکاری همه دستگاه ها با پلیس در راستای مبارزه جدی تر با پدیده مواد مخدر تاکید و بیان کرد : اقدامات فرهنگی و اجتماعی یکی از مکمل های اصلی اقدامات مبارزه ای با مواد مخدر به شمار می رود و در این رابطه همه دستگاه ها باید به وظایف خود آشنا بوده و آن را اجرایی کنند./ ایرنا

درباره ی فلاحی

همچنین ببینید

چتری که نمی خواهد به دست بگیرید

چتری که نمی خواهد به دست بگیرید

چتری که نمی خواهد به دست بگیرید بارش باران های بهاری و دردسر های حمل چتر ، طراحان پوشاک های چینی را به فکر انداخت تا راهکاری برای حل این مشکل بیابند . آن ها با مطرح کردن اسم لباسی به نام " بارانی پوشیده شده " چالشی به راه انداختند و طراحان زیادی دست به کار شدند تا این مشکل مردم را حل کنند . داشتن دید وسیع ، ارزان بودن ، طراحی ساده ، ساخته شده از پلاستیک تخریب پذیر ، پوشاندن کامل سر و گردن و آزاد گذاشتن دست ها برای انجام کارهای دیگر از مزیت های این چتر است که پیش بینی می شود به زودی جایگزین چتر های سنتی در چینو حتی دیگر کشور های دنیا شود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *