خانه / رمان و داستان / دانلود کتاب جیم مثل جادو اثر نیل گیمن

دانلود کتاب جیم مثل جادو اثر نیل گیمن

کتاب جیم مثل جادو اثر نیل گیمن

نیل ریچارد مک‌کینون گِی‌مِن نویسنده داستان کوتاه، فیلم‌نامه‌نویس، رمان‌نویس، خالق کتاب کامیک، تئاتر صوتی و فیلم انگلیسی یهودی سبک‌های علمی تخیلی و خیال‌پردازی است.

او موفق به کسب جوایز متعددی شامل جایزهٔ  هوگو، نبولا و برام استوکر، و همچنین نشان نیوبری شده است.

از آثار قابل توجه او می‌توان به مجموعه کتاب‌های کامیک سَندمن، و رمان‌های گرد ستاره، خدایان آمریکایی، کورالاین و کتاب گورستان اشاره کرد.

از بین آثار وی داستان کوتاه هیولا، کتاب گورستان و کورالاین به فارسی ترجمه شده‌اند.

سخنی از نویسنده

اگر داستانی را در سن و سال مناسبش بخوانی، هرگز آن را فراموش نخواهی کرد. شاید نام نویسنده یا داستان را فراموش کنی یا اتفاقی را که دقیقا درون داستان افتاده، اما اگر داستان تو را جذب کند با تو خواهد ماند و در جایی از ذهنت که شاید کمتر به ان سربزنی خانه خواهد کرد.

ترس بیشتر در حافظه ات چنگ می اندازد به خصوص اگر پشت گردنت عرق سردی بنشیند و هنگامی که داستان تمام می شود احساس کنی که کتاب را از ترس و اغتشاش ذهنت،آرام آرام به صورتت نزدیک کرده ای و خیلی ارام از خیالش بیرون بیایی آن برای همیشه در ذهن تو خواهد ماند!

رمان ترسناک جیم مثل جادو

درباره ی فلاحی

همچنین ببینید

رمان بعد از آن شب

دانلود رمان خارجی بعد از آن شب

اثر دیگری از نویسنده مشهور خانم لیندا هووارد می باشد که به زبان فارسی ترجمه شده است. این داستان روایت دختری فقیر به نام فیث دولین را به تصویر میکشد که از کودکی تا بزرگسالی راز یک عشق رو به دوش میکشد و پس از گذراندن چند سال سختی و مشکلات سرانجام با عشق کودکی اش روبرو میشود و اتفاقات جالبی که بین آن دو اتفاق می افتد روند داستان را هیجان انگیز و دراماتیک میکند!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *