خانه / تکنولوژی / اندروید و موبایل / بازی قصه دو برادر brothers : ATale of TWo Sons
بازی قصه دو برادر

بازی قصه دو برادر brothers : ATale of TWo Sons

بازی قصه دو برادر brothers : A Tale of TWo Sons

بازی قصه دو برادر brothers : ATale of TWo Sons :  داستان بازی از این قرار است که دو برادر برای نجات و درمان جان پدر بیمارشان و پیدا کردن داروی مورد نیازش ، باید به یک سفر حماسی بروند ، آن ها برای زنده ماندن پدرشان باید تمامی خطرات را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارند و از همه موانع عبور کنند .

نکته جالب در این بازی برای اولین بار ، کنترل همزمان دو شخصیت بر عهده کاربر است . این دو برادرباید به یکدیگر تکیه کنند تا موفق شوند ، وقتی یکی از آن ها ضعیف شد ، دیگری باید قوی باشد ؛ هنگامی که یکی از آنها می ترسد دیگری باید شجاع باشد و همه این ها بر عهده شماست .

برای مثال باید توجه داشته باشید موقع برخورد به بلندی ها و برداشتن موانع سنگین باید برادر بزرگتر را که قدرت بیشتری دارد ف عبور بدهید تا او بتواند به برادر کوچکش کمک کند .

این هوشمندی های کوچک به علاوه گرافیک بالا و صدا گذاری قوی ، بازی  ” برادرها ” را حسابی جذاب کرده است .

این بازی برای انواع کنسول ها و سیستم عامل های اندروید ( ۴ به بالا ) و در  آی او اس ۸ به بالا طراحی شده است و در ایران اپس ، قابل دسترسی است .

تصاویر بازی

درباره ی فلاحی

همچنین ببینید

بازی رنگ ها

بازی رنگ ها | Flow Free

بازی رنگ ها | Flow Free : یک بازی ساده از مجموعه بازی های فکری و پازلی است که کاربران در هر سنی می توانند از انجام دادن آن لذت ببرند . در این بازی شما باید نقاط رنگی را با کشیدن خطوطی لوله مانند به یکدیگر وصل کنید تا جریان آب هدایت شود . این لوله ها نمی توانند از روی هم رد شوند یا یکدیگر را قطع کنند یا دور خودشان بپیچند . این کار ظاهرا ساده ، به تدریج سخت و پیچیده می شود و در مراحل بالاتر ، کم کم تمام هوش و حواس شمارا درگیر خود می کند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *